Brasskärm empire
2011-09-06
100180
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BRASSKÄRM, empire, förgylld, petit point i form av blomsterbukett, höjd 153x73
Slitage, foten med smärre skador