Servisdelar blå eld

Servisdelar blå eld
Servisdelar blå eld
Servisdelar blå eld
Servisdelar blå eld

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SERVISDELAR, 29 dlr, "Blå eld", Hertha Bengtsson, Rörstrand, bestående av 7 skålar, 9 assietter, 9 tallrikar, skål, mindre fat, uppläggningsfat samt terrin

Smärre nagg, bruksslitage

100177

2011-09-13