Reinhold von Rosen etsningar o tuschteckningar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROSEN, Reinhold von (1894-1961): 31 etsningar samt 4 tuschteckningar signerade, varierande format till stor del i passpartout

100176

2011-09-06