Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKÅL, BOJANER, 3 st, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd 7,5-17
Sprickor, nagg
100174
2011-09-07
Gör en kostnadsfri värdering här