Skål och bojaner orientaliska

Skål och bojaner orientaliska
Skål och bojaner orientaliska
Skål och bojaner orientaliska
Skål och bojaner orientaliska

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKÅL, BOJANER, 3 st, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd 7,5-17

Sprickor, nagg

100174

2011-09-07