Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FRANZÉN, John-Erik (född 1942): Harley Davidson, signerad och daterad JEF 1995, 81/250, färglitografi, 44x54
100172
2011-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här