John-Erik Franzén färglitografi
2011-09-05
100172
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FRANZÉN, John-Erik (född 1942): Harley Davidson, signerad och daterad JEF 1995, 81/250, färglitografi, 44x54