John-Erik Franzén färglitografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRANZÉN, John-Erik (född 1942): Harley Davidson, signerad och daterad JEF 1995, 81/250, färglitografi, 44x54

100172

2011-09-05