Kjartan Slettemark oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SLETTEMARK, Kjartan (1932-2009): "Komposition nr 4", signerad och daterad Kjartan Slettemark 63, olja på duk, 45x53

100159

2011-09-05