Joseph Hecht etsningar

Joseph Hecht etsningar
Joseph Hecht etsningar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HECHT, Joseph (1981-1951): 10 st, Atlas, "poème d´André Suarés", 1928, 10 signerade etsningar samt 12 blad litograferade dikter, titelblad o försättsblad, bladstorlek 40x56

100158

2011-09-10