Kjartan Slettemark oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SLETTEMARK, Kjartan (1932-2009): Komposition, signerad och daterad Kjartan Slettemark 1964, 29x34

100157

2011-09-05