Joseph Hecht etsningar

Joseph Hecht etsningar
Joseph Hecht etsningar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HECHT, Joseph (1891-1951): 10 st, Djurmotiv, signerade o numrerade/HC Joseph Hecht etsningar, varierande format

Oramade

100153

2011-09-10