Harald Lindberg litografier

Harald Lindberg litografier
Harald Lindberg litografier
Harald Lindberg litografier
Harald Lindberg litografier

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LINDBERG, Harald (1904-1976): 2 st, "Under fotogenlampan" resp "Kälke", signerade Harald Lindberg, 190/310, 159/300, litografi, 38,5x29 resp 44x36

100151

2011-09-10