Reinhold Ljunggren litografi

Reinhold Ljunggren litografi
Reinhold Ljunggren litografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Vinterbäck Ånsta Ydre", signerad R. Ljunggren, HC XXXVIII/XL, litografi, 41x36

100149

2011-09-10