Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Vinterbäck Ånsta Ydre", signerad R. Ljunggren, HC XXXVIII/XL, litografi, 41x36
100149
2011-09-10
Gör en kostnadsfri värdering här