Reinhold Ljunggren litografi
2011-09-10
100149
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Vinterbäck Ånsta Ydre", signerad R. Ljunggren, HC XXXVIII/XL, litografi, 41x36