Bertil Bull Hedlund etsningar

Bertil Bull Hedlund etsningar
Bertil Bull Hedlund etsningar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HEDLUND, Bertil Bull (1893-1950): 2 st, krabbor resp kustlandskap, signerade Bertil Bull Hedlund, etsningar, 18,5x23 resp 9,5x16

100145

2011-09-10