Oskar Bergman etsningar

Oskar Bergman etsningar
Oskar Bergman etsningar
Oskar Bergman etsningar
Oskar Bergman etsningar

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BERGMAN, Oskar, (1879-1963): 2 st, "Alle", tr 1919 i 50 ex, resp fontän i glänta, signerade Oskar Bergman, etsning, 12x17 resp 9x13

Gulnade

100141

2011-09-10