Oskar Bergman etsningar
2011-09-10
100141
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BERGMAN, Oskar, (1879-1963): 2 st, "Alle", tr 1919 i 50 ex, resp fontän i glänta, signerade Oskar Bergman, etsning, 12x17 resp 9x13
Gulnade