Portvinsschatull

Portvinsschatull
Portvinsschatull
Portvinsschatull
Portvinsschatull

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PORTVINSSCHATULL, 1800-talets slut, inredning med karaffer och glas, höjd 40

Skador, ej komplett

100140

2011-09-05