Björn Jonson litografier

Björn Jonson litografier
Björn Jonson litografier
Björn Jonson litografier
Björn Jonson litografier

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JONSON, Björn (1903-1991): 2 st, "Bakhållet vid Kilaberg", 1945 resp förortsvilla signerade Björn Jonson, litografi i 30 resp 75 ex, 35x48 resp 26x41

100137

2011-09-10