Björn Jonson litografi

Björn Jonson litografi
Björn Jonson litografi
Björn Jonson litografi
Björn Jonson litografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JONSON, Björn (1903-1991): 2 st, "Konserten på Anniero", 1940 resp stockholmskvarter signerade Björn Jonson, litografi i 50 resp 75 ex, 43x28 resp 44x32

100133

2011-09-06