Bord i sengustaviansk stil

Bord i sengustaviansk stil
Bord i sengustaviansk stil
Bord i sengustaviansk stil
Bord i sengustaviansk stil

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, sengustaviansk stil, mahogny, inatarsia, höjd 73, 60x48

slitage, fanerskador, mindre glasskiva limmad på skivan

100132

2011-09-07