Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD, sengustaviansk stil, mahogny, inatarsia, höjd 73, 60x48
slitage, fanerskador, mindre glasskiva limmad på skivan
100132
2011-09-07
Gör en kostnadsfri värdering här