Nattduksbord

Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NATTDUKSBORD, 1 par, 1940/50-tal, maghogny med glasskiva, höjd 55, diameter 45

Mindre nagg, fanerskador, slitage

100131

2011-09-05