Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NATTDUKSBORD, 1 par, 1940/50-tal, maghogny med glasskiva, höjd 55, diameter 45
Mindre nagg, fanerskador, slitage
100131
2011-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här