Salongsgrupp i chippendalestil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, STOLAR, 6 st., chippendalestil, 1900-tal, varav karmstolar,1 par, stolar, 1 par samt 1 par med hjultrissor, bordets höjd 72, diameter 75

Bordsskivan med slitage, spricka i underredet

100123

2011-09-05