Skrivbord 1700-tal Tyskland

Skrivbord 1700-tal Tyskland
Skrivbord 1700-tal Tyskland
Skrivbord 1700-tal Tyskland
Skrivbord 1700-tal Tyskland
Skrivbord 1700-tal Tyskland
Skrivbord 1700-tal Tyskland
Skrivbord 1700-tal Tyskland
Skrivbord 1700-tal Tyskland

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000 SEK

SKRIVBORD, Louis XV, Tyskland, fanerat med valnöt, förgyllda beslag, höjd 76, 105x54

smärre fanérskador, renoverat och kompletterat, skivan ej ursprunglig

100112

2011-09-06