Ljusstakar Louis Philippe

Ljusstakar Louis Philippe
Ljusstakar Louis Philippe
Ljusstakar Louis Philippe
Ljusstakar Louis Philippe

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, Louis Philippe, förgylld och patinerad brons, höjd 29,5

Slitage

100109

2011-09-05