Konsolbord gustaviansk stil

Konsolbord gustaviansk stil
Konsolbord gustaviansk stil
Konsolbord gustaviansk stil
Konsolbord gustaviansk stil

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KONSOLBORD, med huggen stenskiva, gustaviansk stil, höjd 51, bredd 70, skivan troligen 1800-tal

slitage

100097

2011-09-06