Akvarell på siden, Kina

Akvarell på siden, Kina
Akvarell på siden, Kina
Akvarell på siden, Kina
Akvarell på siden, Kina

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kina 1800-tal, Interiör med lärd man, akvarell på siden, 36x37

Fäckar

100093

2011-09-07