Akvarell på siden, Kina
2011-09-07
100093
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kina 1800-tal, Interiör med lärd man, akvarell på siden, 36x37
Fäckar