Jules Schyl oljemålning

Jules Schyl oljemålning
Jules Schyl oljemålning
Jules Schyl oljemålning
Jules Schyl oljemålning
Jules Schyl oljemålning
Jules Schyl oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SCHYL, Jules (1893-1977): Modell, signerad och daterad Schyl -38, gouache, 44x34

100086

2011-09-06