Lasse Åberg färglitografier

Lasse Åberg färglitografier
Lasse Åberg färglitografier

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÅBERG, Lasse (född 1940): "Flygande hund" resp "Isbjörn", 2 st., signerade och numrerade, färglitografier, 44x59 vardera (bladstorlek), oramade

100083

2011-09-05