Skrivbord i gustaviansk stil

Skrivbord i gustaviansk stil
Skrivbord i gustaviansk stil
Skrivbord i gustaviansk stil
Skrivbord i gustaviansk stil

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKRIVBORD, gustaviansk stil, 1900-tal, mahognyfanér med mässingslister, uppsats med jalusidörrar, höjd 110, 109x82, nyckel finns

slitage, nyckel till uppsatsen saknas

100082

2011-09-07