Madeleine Pyk färglitografi

Madeleine Pyk färglitografi
Madeleine Pyk färglitografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PYK, Madeleine (född 1934): Ateljén, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 57x43, oramad

100070

2011-09-05