Peter Dahl färglitografi

Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAHL, Peter (född 1934): Figurscen, signerad och numrerad, färglitografi, 60x87, oramad

100067

2011-09-05