Björn Jonson litografi

Björn Jonson litografi
Björn Jonson litografi
Björn Jonson litografi
Björn Jonson litografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

JONSON, Björn (1903-1991): Gårdsliv, signerad Björn Jonson, litografi i 25 ex, 35,5x50

100064

2011-09-06