Björn Jonson litografi
2011-09-06
100064
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
JONSON, Björn (1903-1991): Gårdsliv, signerad Björn Jonson, litografi i 25 ex, 35,5x50