Alfons Sven oljemålning

Alfons Sven oljemålning
Alfons Sven oljemålning
Alfons Sven oljemålning
Alfons Sven oljemålning
Alfons Sven oljemålning
Alfons Sven oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ALFONS, Sven (1918-1996): Komposition med get, signerad, olja på duk, 92x65

100058

2011-09-05