Axel Fridell, etsning

Axel Fridell, etsning
Axel Fridell, etsning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

800 SEK

FRIDELL, Axel (1894-1935): "Tiggaren", blindstämplad Axel Fridell, torrnål, 10x7,5, Haskell 363, dedikation från konstnärens fader 1945

100056

2011-09-07