Laila Prytz oljemålning

Laila Prytz oljemålning
Laila Prytz oljemålning
Laila Prytz oljemålning
Laila Prytz oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PRYTZ, Laila (född 1907): "Staden", signerad a tergo Laila Prytz, olja på duk, 130x161

bubblig duk

100055

2011-09-05