Kurt Carendi oljemålning

Kurt Carendi oljemålning
Kurt Carendi oljemålning
Kurt Carendi oljemålning
Kurt Carendi oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARENDI, Kurt ( 1905-1971): Liten pojke, signerad Carendi, olja på duk, 34x68

100054

2011-09-05