Carendi Kurt oljemålning

Carendi Kurt oljemålning
Carendi Kurt oljemålning
Carendi Kurt oljemålning
Carendi Kurt oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARENDI, Kurt ( 1905-1971): Liten flicka, signerad Carendi, olja på duk, 48x30

100053

2011-09-05