Axel Fidell etsningar

Axel Fidell etsningar
Axel Fidell etsningar
Axel Fidell etsningar
Axel Fidell etsningar

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRIDELL, Axel (1894-1935): Tak i Stockholm I & II, torrnål, båda osignerade, med plåtinskriptioner F.f.G.K, I = état V, II = état II, utförda 1932, utgivna 1950 resp.1951, monterade i passepartouter, Haskel 338-339

100051

2011-09-08