Folke Gullby etsningar

Folke Gullby etsningar
Folke Gullby etsningar

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GULLBY, Folke (1912-1982) (2): "Sommarnatt på Flatvarp" resp "Skogsruin", signerade Gullby, etsningar, 18x15,5 resp 15x12

100050

2011-09-06