Folke Gullby etsningar

Folke Gullby etsningar
Folke Gullby etsningar

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GULLBY, Folke (1912-1982) (2): "Violer och penséer" resp "Pensébukett", signerade Gullby, etsningar, 16,5x22 resp 21x15

100049

2011-09-06