Folke Gullby etsning

Folke Gullby etsning
Folke Gullby etsning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GULLBY, Folke (1912-1982):"Sandviks kvarn", signerad Gullby, etsning, 22x15,5

100047

2011-09-05