Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Landskap med vattendrag, signerat G. Dawson, olja på duk, 81x76
duk och ramskador
100040
2011-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här