Indopersiska miniatyrer

Indopersiska miniatyrer
Indopersiska miniatyrer
Indopersiska miniatyrer
Indopersiska miniatyrer

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MANUSKRIPTBLAD, 2 st, indopersiska akvareller, 1800/1900-tal, 17,5x9,5 vardera

1 med fläckar

100034

2011-09-05