Bordsur i gustaviansk stil

Bordsur i gustaviansk stil
Bordsur i gustaviansk stil
Bordsur i gustaviansk stil
Bordsur i gustaviansk stil

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

BORDSUR, gustaviansk stil, förgyllt trä, höjd 45, pendel finns

smärre slitage, nyckel saknas

100022

2011-09-05