Vattentunna i koppar

Vattentunna i koppar
Vattentunna i koppar
Vattentunna i koppar
Vattentunna i koppar

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VATTENTUNNA, koppar, märkt C. F. Hollstein Eskilstuna, höjd 62

Bruksslitage, smärre bucklor

100018

2011-09-05