Barrios Estoardo olja på duk

Barrios Estoardo olja på duk
Barrios Estoardo olja på duk
Barrios Estoardo olja på duk
Barrios Estoardo olja på duk
Barrios Estoardo olja på duk
Barrios Estoardo olja på duk

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BARRIOS, Estoardo (född 1955): "Kär-lek", signerad Esto, olja på duk, 102x120

100017

2011-09-05