Vitrinskåp i Louise XV-stil

Vitrinskåp i Louise XV-stil
Vitrinskåp i Louise XV-stil
Vitrinskåp i Louise XV-stil
Vitrinskåp i Louise XV-stil
Vitrinskåp i Louise XV-stil
Vitrinskåp i Louise XV-stil

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

VITRINSKÅP, Louise XV-stil, dekor med intarsia, mässingsbeslag, stenskiva upptill, höjd 157, 63x35

Slitage, fanérskador, stenskiva med nagg, lös mässingslist

100016

2011-09-05