Ljuskrona i rokokostil

Ljuskrona i rokokostil
Ljuskrona i rokokostil

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSKRONA, för 6 ljus, 1800-talets slut, rokokostil, förgylld, höjd 70

Skador

100014

2011-09-05