Spegel i barockstil

Spegel i barockstil
Spegel i barockstil

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1900-tal, barockstil, pastellage, förgylld och bronserad, 114x97

Sprickor, slitage

100008

2011-09-06