Asmund Arle skulptur brons

Asmund Arle skulptur brons
Asmund Arle skulptur brons
Asmund Arle skulptur brons
Asmund Arle skulptur brons
Asmund Arle skulptur brons
Asmund Arle skulptur brons

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ARLE, Asmund (1918-1990): Åsna, signerad och daterad Asmund Arle 1950, patinerad brons, längd ca 20, höjd 17,5, gjutarmärkt circe perdue C.Valsuani

100003

2011-09-05