Eric Johansson Streik 2 st träsnitt

Klubbat för:

2000 SEK

Utropspris

3 000-4 000 SEK

ERIC JOHANSSON. (Tyskland/Sverige 1896-1979). Streik, signerade Eric Johansson, 2 träsnitt, bladmått ca 32x 24 cm, skador, fläckar. 2 st.

PROVENIENS:
Kvarlåtenskapsstämpel ESTATE Dödsbo-Nachlass Eric Johansson 1896-1979.

Lä,s mer

6087

2019-12-11