Eric Johansson Vildblommor olja

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000-3 000 SEK

ERIC JOHANSSON (Tyskland/Sverige 1896-1979), Vildblommor, signerad Eric, olja på pannå, ca 38x46 cm.

PROVENIENS:
Kvarlåtenskapsstämpel ESTATE Dödsbo-Nachlass Eric Johansson 1896-1979.

Lä,s mer

6088

2019-12-11