Eric Johansson Die Hütte träsnitt 2 st, 1 signerad

Klubbat för:

Osåld

4 000-5 000 SEK

ERIC JOHANSSON (Tyskland/Sverige 1896-1979): (2 st) Die Hütte, 1 signerad Eric Johansson, träsnitt, bladmått ca 29x23 - 33x27 cm

PROVENIENS:
Kvarlåtenskapsstämpel ESTATE Dödsbo-Nachlass Eric Johansson 1896-1979.

Lä,s mer

6076

2019-12-11